cz / en

Kontakt

Důležité: V současné době již nemohu přijmout nové zákazníky. Kontaktujte prosím mou kolegyni Rolfterapeutku Petru Kukačkovou ve studiu Aithér, kde pracujeme společně a požádejte ji, zda-li by Vás mohla přijmout na Strukturální Integraci k sobě. Její stránky jsou zde: Strukturální integrace - Petra Kukačková [25.10.2013].

Studio Aithér Praha - terapeutické, kosmetické a vzdělávací studio

Ing. Václav KŘEMEN, Ph.D.
Mrštíkova 37
Praha 10 - Strašnice
e-mail: aither-studio (at) email.cz
web: www.praha-masaze.info
mobil: +420 605 871 035
IC: 70763470


Nově pracuji i v Chebu. Pokud je pro Vás výhodnější přijet za mnou na sezení Rolfing do Chebu, rád Vás přivítám v tomto historicky významném a malebném pohraničním městě. Objednávejte se prosím přes výše uvedené kontakty na pražské studio Aithér.

V případě, že mám již plně objednané termíny nebo jsem na cestách, doporučuji Vám využít kolegyni Petru, která ovládá také strukturální integraci, je registrovaná v mezinárodní asociaci strukturální integrace IASI a spolupracuje se mnou ve studiu Aithér (její profil viz. tyto stránky zde).

Pracujeme na objednání a ve smluvených termínech!
V akutních případech nebo jste-li z daleka je možná domluva i na víkend.

Pokud nezvedáme telefon, zanechte nám prosím vzkaz. Ozveme se jakmile to bude možné.
V případech aktutního objednání nebo zrušení termínu prosím volejte nebo sms-kujte. Děkuji.

Studio Aithér Praha - jak se k nám dostanete?

Spojení MHD: Metro trasa A, tramvaj číslo 7, 19, 26 nebo autobus číslo 175, 188, 224 do stanice Strašnická. Studio je přímo na Strašnické, chůzí ulice Starostrašnická směr vozovna Strašnice (jezdí zde tramvaje) a na prvním rohu odbočíte vpravo do ulice Mrštíkova (je to první ulice přímo proti metru). Projdete průjezdem u č.p. 37 a vpravo ve dvoře je naše studio.

Studio Aithér Praha - parkování

Snadná doprava automobilem a bezproblémové parkování (viz. mapka). Doporučujeme parkovat na neplaceném a nehlídaném parkovišti P u obchodu Bila.
GPS: 50°4'24.308"N, 14°29'30.017"E

Mapa:

(po kliknutí zvětšíte v novém okně)

mapa